Bordslöpare Svanefors AmhiGrå
Rek. pris 279 kr
168 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Grey

Amhi
Grå
168 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Ribbad bordslöpare från Svanefors i 100% jute. En kraftig kvalitet som ger en rustik känsla.
Tvättråd
- Maskintvätt: Max 30 grader
- Strykning: Tål strykning upp till 150 grader
- Kemtvätt perkloretylen: Tål kemtvätt i alla vätskor
- Tål ej torktumling
- Maskintvätt: Max 30 grader
- Strykning: Tål strykning upp till 150 grader
- Kemtvätt perkloretylen: Tål kemtvätt i alla vätskor
- Tål ej torktumling
Recensioner
Magnus Verifierad köpare
för 2 år sedanBra längd och snygg färg. Passar på mitt köksbord.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 9872-81-110 |
| Färg | Grey |
| Bredd | 35 cm |
| Längd | 120 cm |
| Storlek | 120x35 cm |
| Typ | Bordslöpare |
| Material | 100% Jute |
| Serie | Amhi |
| EAN-nr | 7332623365628 |

