Bräddavlopp Burlington Exponerat Plug & ChainBorstad Nickel
4 395 kr
Vald variant
Färg:
Borstad Nickel

Exponerat Plug & Chain
Borstad Nickel
4 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bräddavlopp från Burlington till badkar som levereras med bottenventil, propp och kedja. Finns att köpa i olika färger.
Varumärke
BurlingtonBeskrivning
Bräddavlopp från Burlington till badkar som levereras med bottenventil, propp och kedja. Finns att köpa i olika färger.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, dock så ska skrubbmedel inte användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
| Art.Nr. | W4 BNKL |
| Material | Mässing |
| Färg | Borstad Nickel |
| Djup | 318 mm |
| Höjd | 565 mm |
| Vikt | 2,1 kg |
| Bredd | 75 mm |
| Produkttyp | Bräddavlopp |
| Garanti | 2 år |
