Bubbelbadkar Bathlife FridfullL:1600mm,Vänster,Intro,1100W,Bottenm:Nej,Belys:Nej,Fotm:Nej
Rek. pris 39 999 kr
31 199 kr
19 999 krSpara 36 %Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Utförande:
Vänster
Längd:
1600 mm
Stil:
Intro

Fridfull
L:1600mm,Vänster,Intro,1100W,Bottenm:Nej,Belys:Nej,Fotm:Nej
19 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Massagebadkar Fridfull från Bathlife med liggplats utformat för en person med optimal avkoppling där ergonomi och härlig nack-, huvud- och ryggmassage kombinerats.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Massagebadkar Fridfull från Bathlife med liggplats utformat för en person med optimal avkoppling där ergonomi och härlig nack-, huvud- och ryggmassage kombinerats.
Fridfull har modern design och passar i de flesta badrum. Karet finns i höger- och vänsterutförande. Välj mellan tre olika system, Intro, Plus och Premium för bästa komfort för just dig. Tillverkat av tålig sanitetsakryl och leveras med front, gavel och sargblandare.
Intro
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Plus
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Premium
- Soundless System
- Uppvärmt luftsystem ger varma luftbubblor från botten
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Intro
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Plus
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Premium
- Soundless System
- Uppvärmt luftsystem ger varma luftbubblor från botten
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40573536 |
| Utförande | Vänster |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Akryl |
| Stil | Intro |
| Belysning | Nej |
| Bottenmassage | Nej |
| Fotmassage | Nej |
| Effekt | 1100 W |
| Ryggmassage | Ja |
| Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Manöverpanel | Nej |
| Front och Gavel | Ja |
| Placering | Hörn |
| Serie | Fridfull |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Bubbelbadkar |
| Baddjup | 495 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 495 mm |
| Höjd | 630 mm |
| IP-Klassning | IPX5 |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Sidomassage | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Vikt | 75 kg |
| Bredd | 700 mm |
| Volym | 220 l |
| EAN-nr | 7330027147079 |


