Bubbelbadkar Bathlife RofylldL:1400mm,Intro,1100W,Bottenm:Nej,Belys:Nej,Fotm:Nej
34 999 kr
17 999 krSpara 49 %Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Belysning:
Nej
Stil:
Intro

Rofylld
L:1400mm,Intro,1100W,Bottenm:Nej,Belys:Nej,Fotm:Nej
17 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Massagehörnbadkar Rofylld från Bathlife har liggplats utformat för en person med rymlig komfort. Rofylld är ergonomiskt utformat för bästa komfort och lättplacerat i ditt badrum tack vare sin form.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Massagehörnbadkar Rofylld från Bathlife har liggplats utformat för en person med rymlig komfort. Rofylld är ergonomiskt utformat för bästa komfort och lättplacerat i ditt badrum tack vare sin form.
Välj mellan tre olika system, Intro, Plus och Premium för bästa komfort för just dig. Tillverkat av tålig sanitetsakryl och leveras med front, gavel och sargblandare. Tillverkat av tålig sanitetsakryl och leveras med front, gavel och sargblandare.
Intro
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Plus
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Premium
- Soundless System
- Uppvärmt luftsystem ger varma luftbubblor från botten
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Intro
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Plus
- Soundless System
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Premium
- Soundless System
- Uppvärmt luftsystem ger varma luftbubblor från botten
- 6 st sidojets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vattenvärmare
- Helsvetsat stativ med ställbara fötter
- Front ingår (alla massagebadkar), gavel ingår i FRIDFULL massagebadkar
- Brusa sargblandare ingår, förborrade blandarhål
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40573548 |
| Längd | 1400 mm |
| Material | Akryl |
| Belysning | Nej |
| Stil | Intro |
| Bottenmassage | Nej |
| Fotmassage | Nej |
| Effekt/prestanda | 1100 W |
| Vikt | 70 kg |
| Ryggmassage | Ja |
| Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Manöverpanel | Nej |
| Front och Gavel | Ja |
| IP-Klassning | IPX5 |
| Placering | Hörn |
| Serie | Rofylld |
| Form | Asymmetrisk |
| Produkttyp | Bubbelbadkar |
| Baddjup | 495 mm |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 675 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Sidomassage | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Volym | 388 l |
| Bredd | 1400 mm |
| Djup | 495 mm |
| Baddjup | 495 cm |
| EAN-nr | 7330027147192 |


