Bubbelbadkar Hafa Aqua 160 SQPremium
56 260 kr
45 005 krSpara 20 %Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Paket:
Premium

Aqua 160 SQ
Premium
45 005 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bubbelbadkar Hafa Aqua 160 SQ är ett stilrent rektangulärt badkar med mjuka hörn. Passar perfekt där ditt gamla vanliga badkar har stått.
Varumärke
HafaBeskrivning
Bubbelbadkar Hafa Aqua 160 SQ är ett stilrent rektangulärt badkar med mjuka hörn. Passar perfekt där ditt gamla vanliga badkar har stått.
5 års garanti
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1443024-00 |
| Paket | Premium |
| Längd | 1580 mm |
| Material | Akryl |
| Rengöring | Ja |
| Manöverpanel | Ja |
| Underhållsvärme | Ja |
| Bottenmassage | Ja |
| Ljusterapi | Ja |
| Ryggmassage | Ja |
| Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Ja |
| Garanti | 5 år |
| Placering | Mot Vägg |
| Serie | Aqua |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Bubbelbadkar |
| Baddjup | 425 mm |
| Fotmassage | Ja |
| Höjd | 680 mm |
| Antal Personer | 1 st |
| Bredd | 750 mm |
| Volym | 224 l |
| EAN-nr | 7330027104652 |

