Bubbelbadkar Novellini Calos750x1700 mm, Med Vit blank L-panel
39 990 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Längd:
1700 mm
Bredd:
750 mm
Paneltyp:
Vit Blank

Calos
750x1700 mm, Med Vit blank L-panel
39 990 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Calos massagebadkar erbjuder dig nyckeln till fantastisk avkoppling hemma! Meningen med ett massagebadkar är att omslutas helt med varmt och stimulerande vatten för en god återhämtning.
Varumärke
NovelliniBeskrivning
Calos massagebadkar erbjuder dig nyckeln till fantastisk avkoppling hemma! Meningen med ett massagebadkar är att omslutas helt med varmt och stimulerande vatten för en god återhämtning.
Massagefunktionen från de 6 st jetstrålarna mjukgör kroppen och verkar gott mot trötta leder och spänningar i kroppen. Dessa munstycken sitter i badkarets kanter och skickar ut en jetstråle blandat med vatten och luft för en starkare massagefunktion.
Finns i blankt vitt. Manöverpanel för aktivering av ett massageprogram.
Går att välja med eller utan paneler.
Finns i blankt vitt. Manöverpanel för aktivering av ett massageprogram.
Går att välja med eller utan paneler.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Novellini |
| Art.Nr. | C2517075OC-A2A |
| Längd | 1700 mm |
| Material | Akryl |
| Paneltyp | Vit Blank |
| Front och Gavel | Ja |
| Placering | Hörn |
| Volym | 180 l |
| Bredd | 750 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit (Blank) |
| Serie | Calos |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Bubbelbadkar |
| Baddjup | 450 mm |
| Höjd | 580 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Djup | 595 mm |
| Baddjup | 450 cm |
| EAN-nr | 8013232222203 |

