Badkar Swebad Falsterbo Standard150 cm Standard U2: Med Frontpanel, Sidopanel till höger, Sargblandare till vänster
Rek. pris 18 895 kr
17 995 kr
15 116 krSpara 16 %Kampanj
Vald variant
Längd:
1500 mm
Utförande:
U2: Med Frontpanel, Sidopanel till höger, Sargblandare till vänster

Falsterbo Standard
150 cm Standard U2: Med Frontpanel, Sidopanel till höger, Sargblandare till vänster
15 116 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkar Swebad Falsterbo är ett klassiskt rektangulärt badkar som går att få i olika mått. Badkaret levereras som standard med vit panel. Du kan även välja en annan färg på din panel till Falsterbo, finns som tillval.
Varumärke
SwebadBeskrivning
Badkar Swebad Falsterbo är ett klassiskt rektangulärt badkar som går att få i olika mått. Badkaret levereras som standard med vit panel. Du kan även välja en annan färg på din panel till Falsterbo, finns som tillval.
OBS! När du köper ditt badkar måste du välja hur du vill ha panelen och avloppet, se ritning under bilder för beskrivning av dem olika alternativen U1-U6.
För ytterligare anpassningar kontakta en säljare på 020-25 00 25.
STANDARD är utrustat med
- Robust benställning i aluminium
- Avloppssats
- Överfyllnadsskydd
- 100% Sanitetsakryl
- Sargblandare ingår inte. Går att välja till som tillval
För ytterligare anpassningar kontakta en säljare på 020-25 00 25.
STANDARD är utrustat med
- Robust benställning i aluminium
- Avloppssats
- Överfyllnadsskydd
- 100% Sanitetsakryl
- Sargblandare ingår inte. Går att välja till som tillval
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Art.Nr. | E3002 |
| Utförande | U2: Med Frontpanel, Sidopanel till höger, Sargblandare till vänster |
| Längd | 1500 mm |
| Material | Akryl |
| Placering | Vägg |
| Produkttyp | Badkar |
| Bottenventil | Ja |
| Volym | 205 l |
| Höjd | 630 mm |
| Vikt | 27 kg |
| Baddjup | 450 mm |
| Form | Rektangulär |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Bredd | 700 mm |
| Front och Gavel | Ja |
| Serie | Falsterbo |
| Blandare | Nej |
| Färg | Vit |
| Antal Personer | 1 st |
| Baddjup | 450 cm |
| EAN-nr | 7350125504796 |







