Badkar Swebad Falsterbo XLU1XL: Med Frontpanel, Sidopanel till vänster, Sargblandare till vänster
Rek. pris 24 195 kr
22 995 kr
18 146 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Utförande:
U1XL: Med Frontpanel, Sidopanel till vänster, Sargblandare till vänster

Falsterbo XL
U1XL: Med Frontpanel, Sidopanel till vänster, Sargblandare till vänster
18 146 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkar Swebad Falsterbo XL är ett klassiskt rektangulärt badkar som går att få i olika mått. Badkaret levereras som standard med vit panel. Du kan även välja en annan färg på din panel till Falsterbo, finns som tillval.
Varumärke
SwebadBeskrivning
Badkar Swebad Falsterbo XL är ett klassiskt rektangulärt badkar som går att få i olika mått. Badkaret levereras som standard med vit panel. Du kan även välja en annan färg på din panel till Falsterbo, finns som tillval.
OBS! När du köper ditt badkar måste du välja hur du vill ha panelen och avloppet, se ritning under bilder för beskrivning av dem olika alternativen U1-U2.
För ytterligare anpassningar kontakta en säljare på 020-25 00 25.
STANDARD är utrustat med
- Robust benställning i aluminium
- Avloppssats
- Överfyllnadsskydd
- 100% Sanitetsakryl
- Sargblandare ingår inte. Går att välja till som tillval
För ytterligare anpassningar kontakta en säljare på 020-25 00 25.
STANDARD är utrustat med
- Robust benställning i aluminium
- Avloppssats
- Överfyllnadsskydd
- 100% Sanitetsakryl
- Sargblandare ingår inte. Går att välja till som tillval
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Art.Nr. | E3091 |
| Utförande | U1XL: Med Frontpanel, Sidopanel till vänster, Sargblandare till vänster |
| Längd | 1800 mm |
| Material | Akryl |
| Baddjup | 510 mm |
| Höjd | 670 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 1 st |
| Vikt | 33 kg |
| Bredd | 800 mm |
| Volym | 250 l |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Ja |
| Placering | Vägg |
| Serie | Falsterbo |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Badkar |
| EAN-nr | 7350125505687 |





