Badkar LH Round
Rek. pris 52 180 kr
36 708 kr
Se priset!

Round
36 708 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkar LH Round är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Varumärke
LHBeskrivning
Badkar LH Round är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | SAN-YL6063 |
| Material | Solid Surface |
| Baddjup | 440 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Matt Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Höjd | 550 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Placering | Fristående |
| Serie | Round |
| Form | Rund |
| Produkttyp | Badkar |
| Volym | 535 l |
| Bredd | 1500 mm |
| Djup | 1500 mm |
| Antal Personer | 1 st |
| Baddjup | 440 cm |
| EAN-nr | 7350113453532 |
