Badkar LH Soft
Rek. pris 39 870 kr
fr.29 903 kr
Se priset!
Välj variant

Soft
29 903 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkar LH Soft är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Varumärke
LHBeskrivning
Badkar LH Soft är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Material | Solid Surface |
| Baddjup | 430 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Matt Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Höjd | 520 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Placering | Fristående |
| Serie | Soft |
| Produkttyp | Badkar |
| Djup | 800 mm |
| Antal Personer | 1 st |
| Baddjup | 430 cm |
| Volym | 310, 349 l |
| Bredd | 1600, 1800 mm |


