Badkar LH Square
Rek. pris 47 950 kr
33 250 kr
Se priset!

Square
33 250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkar LH Square är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Varumärke
LHBeskrivning
Badkar LH Square är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | SAN-YL6014 |
| Material | Solid Surface |
| Baddjup | 455 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Matt Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Höjd | 550 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Placering | Fristående |
| Serie | Square |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Badkar |
| Volym | 272 l |
| Bredd | 1700 mm |
| Djup | 720 mm |
| Antal Personer | 1 st |
| Baddjup | 455 cm |
| EAN-nr | 7350113451460 |
