Badkar LH Stream
Rek. pris 39 320 kr
27 265 kr
Se priset!

Stream
27 265 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badkar LH Stream är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Varumärke
LHBeskrivning
Badkar LH Stream är ett stilrent fristående badkar som levereras inkl. bottenventil. Badkaret är framtaget av Sanova för att skapa uttrycksfulla och eleganta fristående badkar av yttersta kvalité.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | SAN-YL6040 |
| Material | Solid Surface |
| Baddjup | 428 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Matt Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Höjd | 520 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Placering | Fristående |
| Serie | Stream |
| Produkttyp | Badkar |
| Volym | 280 l |
| Bredd | 1800 mm |
| Djup | 880 mm |
| Antal Personer | 1 st |
| Baddjup | 428 cm |
| EAN-nr | 7350113451897 |


