Sittbadkar LH Monaco
Rek. pris 17 510 kr
13 360 kr
13 133 krSänkt pris!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Monaco
13 133 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sittbadkar LH Monaco är en kompakt lösning med modern design, tillverkad i gjutmarmor med gelcoatyta. Badkaret levereras komplett med ställbara fötter, bottenventil och avloppsanslutning. LH ger dig 10 års garanti på detta badkar.
Varumärke
LHBeskrivning
Sittbadkar LH Monaco är en kompakt lösning med modern design, tillverkad i gjutmarmor med gelcoatyta. Badkaret levereras komplett med ställbara fötter, bottenventil och avloppsanslutning. LH ger dig 10 års garanti på detta badkar.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp. Skölj sedan av med vatten.
Rengör efter varje användning för att hindra smuts och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp. Skölj sedan av med vatten.
Dokument
Recensioner
Karl I KVerifierad köpare
för 7 år sedanMycket bekvämt att bada i, tack vare att det är hyfsat rymligt även om man är över medellängd. Snygg design.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | LH1200 |
| Längd | 1180 mm |
| Material | Gjutmarmor |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Ja |
| Installation | Tillval |
| Placering | Fristående |
| Serie | Monaco |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Badkar |
| Baddjup | 625 mm |
| Höjd | 820 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Antal Personer | 1 st |
| Vikt | 118 kg |
| Bredd | 675 mm |
| Volym | 250 l |





