Ytterväggskit Fresh Intellivent YVG D100
Rek. pris 290 kr
203 kr
Se priset!

Intellivent YVG D100
203 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ytterväggspaket Fresh YVG Ø100 är ett komplett genomföringspaket för yttervägg. Innehåller kallrasskydd, ytterväggsgaller samt ett modulrör. För anslutning till fläktar med stos Ø98-100 mm.
Varumärke
FreshBeskrivning
Ytterväggspaket Fresh YVG Ø100 är ett komplett genomföringspaket för yttervägg. Innehåller kallrasskydd, ytterväggsgaller samt ett modulrör. För anslutning till fläktar med stos Ø98-100 mm.
Detta medföljer
- Kallrasskydd
- Ytterväggsgaller
- Modulrör (Utvändigt 150 mm)
- Kallrasskydd
- Ytterväggsgaller
- Modulrör (Utvändigt 150 mm)
Recensioner
Tommy WVerifierad köpare
för 1 år sedanPassar bra här
Fredrik ÖVerifierad köpare
för 1 år sedanFunkar, dåliga instruktioner
Karl-Eric RVerifierad köpare
för 2 år sedanBra, men jag hade missat att den går till max 300 mm yttervägg. Vår välisolerade vägg är 350 mm.
Roger FVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar som förväntat.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 629703 |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 629703 |
| Material | ABS-plast |
| Placering | Vägg |
| Serie | Intellivent |
| Typ | Badrumsfläkt |
| Djup | 130 mm |
| Diameter | 98 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Längd | 315 mm |
| Bredd | 150 mm |
| RSK-nr | 8780008 |
| EAN-nr | 7318116297034 |
