Allhylla BallingslövB: 60 cm, Peppargrå
1 400 kr
1 120 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Peppargrå
Bredd:
600 mm

Allhylla Ballingslöv
B: 60 cm, Peppargrå
1 120 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Allhylla Ballingslöv är en enkel hylla med ett stilrent intryck genom sin dolda infästning.
Allhylla Ballingslöv är tillverkad av målad MDF med dold infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | AH60R61 |
| Färg | Peppargrå |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Djup | 120 mm |
| Stil | Modern |
| Typ | Vägghylla |
| Material | MDF |
| Montering | Skruvas |


