Hylla Vedum Flow 1000Vitpigmenterad Ek
1 548 kr
Vald variant
Färg:
Vitpigmenterad Ek

Flow 1000
Vitpigmenterad Ek
1 548 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hylla Vedum Flow 1000 är en badrumshylla i samma utförande som Vedums badrumsskåp. Denna vägghylla (1000 mm) monteras med dolda upphängningsbeslag. Hyllkonsolerna klarar en maxvikt på 9 kg inklusive själv hyllan.
Varumärke
VedumBeskrivning
Hylla Vedum Flow 1000 är en badrumshylla i samma utförande som Vedums badrumsskåp. Denna vägghylla (1000 mm) monteras med dolda upphängningsbeslag. Hyllkonsolerna klarar en maxvikt på 9 kg inklusive själv hyllan.
Denna hylla är tillverkad av vitpigmenterad ek.
Badrumsserien Flow från Vedum är en uttrycksfull serie med rena linjer och harmoniska proportioner. Flow en serie för dig som sätter värde på genomtänkta inredningsdetaljer och personlig design. Design av Jesper Ståhl. Levereras monterad.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Badrumsserien Flow från Vedum är en uttrycksfull serie med rena linjer och harmoniska proportioner. Flow en serie för dig som sätter värde på genomtänkta inredningsdetaljer och personlig design. Design av Jesper Ståhl. Levereras monterad.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 56586100 |
| Serie | Flow |
| Färg | Vitpigmenterad Ek |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Djup | 130 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Vägghylla |
| Material | Ek |
| Montering | Skruvas |
| EAN-nr | 7332936055131 |
