Badrumsspegel Miller Badrum Enkel400 mm
690 kr
Vald variant
Bredd:
400 mm
Spegelbelysning Miller BadrumSpegelbelysning Miller Badrum Överbelysning LINEAR LED
1 690 kr
Enkel
400 mm
690 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkelt spegelglas finns i bredderna 400, 590, 790. 990, 1180 mm. Går att fästa Millers L102 LED överbelysning direkt på spegelglaset.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Enkelt spegelglas finns i bredderna 400, 590, 790. 990, 1180 mm. Går att fästa Millers L102 LED överbelysning direkt på spegelglaset.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 59-G |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 10 mm |
| Typ | Spegel |
| Form | Rektangulär |
| Montering | Skruvas |
| EAN-nr | 7391186950504 |
