Förstoringsspegel Macro Design Flair
495 kr

Flair
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förstoringsspegel Macro Design Flair är en smart och flexibel förstoringsspegel med en förstoring på 5x. Monteras enkelt på alla Macro Designs planspeglar med den medföljande magnetiska plåtskenan. Ø 150 mm.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Förstoringsspegel Macro Design Flair är en smart och flexibel förstoringsspegel med en förstoring på 5x. Monteras enkelt på alla Macro Designs planspeglar med den medföljande magnetiska plåtskenan. Ø 150 mm.
Genom den smarta magnetfunktionen kan spegeln anpassas i höjd och är lätt att plocka undan när den inte används.
OBS! Max spegeltjocklek får ej överstiga 5 mm, den går ej att montera på spegelskåp!
OBS! Max spegeltjocklek får ej överstiga 5 mm, den går ej att montera på spegelskåp!
Recensioner
Inger BVerifierad köpare
för 4 månader sedanÄr besviken för förstoringsspegeln sitter inte kvar där jag sätter den. Den glider långsamt ner för att stanna i slutet av magnetremsan.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IFSPEGEL5X |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 150 mm |
| Djup | 100 mm |
| Diameter | 150 mm |
| Typ | Förstoringsspegel |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rund |
| RSK-nr | 8879245 |
