Spegel 4AQUA Med HyllaMörkbrun Ek, 600 mm
Rek. pris 4 490 kr
2 904 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Mörkbrun Ek
Bredd:
600 mm

Med Hylla
Mörkbrun Ek, 600 mm
2 904 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
4AQUAEgenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | SPH60K |
| Färg | Mörkbrun Ek |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 745 mm |
| Djup | 130 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 10,4 kg |
| Typ | Spegel |
| Material | Fanèr/Impregnerad MDF |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7340196413967 |


