Spegel Björbo Badrum Moon
fr.10 198 kr
fr.8 670 krSpara 15 %Kampanj
Välj variant

Moon
8 670 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Moon från Björbo Badrum är en utdragbar spegel för att du bekvämare skall kunna sminka eller raka dig. Spegeln går att dra ut 33 cm från väggen för att du inte skall behöva luta dig över kommoden. Spegeln är försedd med varmvit LED-belysning integrerad i spegelglaset.
Varumärke
Björbo BadrumBeskrivning
Spegel Moon från Björbo Badrum är en utdragbar spegel för att du bekvämare skall kunna sminka eller raka dig. Spegeln går att dra ut 33 cm från väggen för att du inte skall behöva luta dig över kommoden. Spegeln är försedd med varmvit LED-belysning integrerad i spegelglaset.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Egenskaper
| Varumärke | Björbo Badrum |
| Art.Nr. | Z60B |
| Serie | Moon |
| Färg | Krom |
| Bredd | 600, 800 mm |
| Höjd | 600, 800 mm |
| Djup | 80 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 600, 800 mm |
| Vikt | 11, 22 kg |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | LED-stripe |
| Form | Rund |
| Sockel | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt | 14, 19,6 W |
| Energiförbrukning | 14, 19,6 kWh/1000h |



