Spegel Gustavsberg Ducentic Rund med BakgrundsbelysningD: 600 mm
Rek. pris 3 270 kr
2 585 kr
2 578 krSänkt pris!
Vald variant
Bredd:
600 mm

Ducentic Rund med Bakgrundsbelysning
D: 600 mm
2 578 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Spegel Gustavsberg Ducentic Rund är en bakbelyst spegel för ett behagligt stämningsljus.
Spegeln är fukttålig och anpassad för badrumsmiljö, med dolda fästen för ett svävande intryck på väggen.
Välj mellan olika storlekar.
Egenskaper:
- LED-belysning med bakgrundsljus
- Färgtemperatur: 3000 K (varmvitt ljus)
- IP44-klassad, godkänd för våtrum
- Dolda fästen för väggmontering
- Passar utmärkt tillsammans med övriga produkter i Ducentic-serien
Rengöring:
Torka spegeln med en mjuk, luddfri trasa och ett milt glasRengöringsmedel. Undvik slipande produkter och starka kemikalier.
Välj mellan olika storlekar.
Egenskaper:
- LED-belysning med bakgrundsljus
- Färgtemperatur: 3000 K (varmvitt ljus)
- IP44-klassad, godkänd för våtrum
- Dolda fästen för väggmontering
- Passar utmärkt tillsammans med övriga produkter i Ducentic-serien
Rengöring:
Torka spegeln med en mjuk, luddfri trasa och ett milt glasRengöringsmedel. Undvik slipande produkter och starka kemikalier.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB7199MRL60 |
| Serie | Ducentic |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Rund |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 22 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 600 mm |
| Typ | Spegel |
| Tillverkarens Art.Nr. | GB7199MRL60 |
| Energieffektivitet | E |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 4 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| RSK-nr | 8942239 |
| EAN-nr | 7391530088501 |





