Spegel Kleine Wolke Bright med Led
fr.754 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Bright med Led
754 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bright Mirror Shorty med Led-belysning från l Kleine Wolke som sätts på med en touchfuntion (4x 1,5V AAA LR 03 batteri ej inkl). Förstoring x5 på enda sidan och x1 på andra. Tillverkad i förkromad metall/glas. Bright Mirror Shorty med Led-belysning som sätts på med en touchfuntion (4x 1,5V AAA LR 03 batteri ej inkl). Förstoring x5 på enda sidan och x1 på andra. Tillverkad i förkromad metall/glas.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Bright Mirror Shorty med Led-belysning från l Kleine Wolke som sätts på med en touchfuntion (4x 1,5V AAA LR 03 batteri ej inkl). Förstoring x5 på enda sidan och x1 på andra. Tillverkad i förkromad metall/glas. Bright Mirror Shorty med Led-belysning som sätts på med en touchfuntion (4x 1,5V AAA LR 03 batteri ej inkl). Förstoring x5 på enda sidan och x1 på andra. Tillverkad i förkromad metall/glas.
Förstoring x5 på enda sidan och x1 på andra. Tillverkad i förkromad metall/glas. Led-belysning som sätts på med en touchfuntion (4x 1,5V AAA LR 03 batteri ej inkl).
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Färg | Silver |
| Bredd | 175, 200 mm |
| Höjd | 175, 195 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Diameter | 175, 195 mm |
| Längd | 195 mm |
| Form | Rund |
| Tjocklek | 40 mm |
