Spegel Kleine Wolke Flexy Color MirrorSvart
Rek. pris 587 kr
489 kr
Se priset!

Flexy Color Mirror
Svart
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Sminkspegel med 5x förstoring och färgad kant. Fäster med hjälp av medföljande sugpropp.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5820926886 |
| Serie | Flexy Color |
| Färg | Svart |
| Bredd | 153 mm |
| Utförande | 5x förstoring |
| Höjd | 153 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Diameter | 153 mm |
| Typ | Spegel |
| Material | Polystyren/Glas |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 4004478256606 |

