Spegel Kleine Wolke MultiKlar
587 kr
489 krSpara 17 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Tillverkad i Polystyren/glas.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5840116886 |
| Serie | Multi |
| Färg | Klar |
| Bredd | 138 mm |
| Höjd | 138 mm |
| Belysning | Nej |
| Diameter | 138 mm |
| Produkttyp | Spegel |
| Längd | 138 mm |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 4004478260801 |

