Spegel Macro Design Crown Ambilight
Rek. pris 6 045 kr
fr.4 035 kr
Se priset!
Välj variant

Crown Ambilight
4 035 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Macro Design är en klassisk spegel med ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design är en klassisk spegel med ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Passar bra till möblerna i samma serie, finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IP45120AM |
| Serie | Crown |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 450, 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 700, 1200 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 7, 11, 8,5, 9,5 kg |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 41, 48, 53, 55, 58 W |
