Spegel Macro Design Crown Avlång Med Ram
fr.3 285 kr
fr.2 300 krSpara 30 %Kampanj
Välj variant

Crown Avlång Med Ram
2 300 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Macro Design Crown är en klassisk spegel som går att montera både liggande och stående. Spegeln har en ram i aluminium, finns i olika utföranden. Passar bra till möblerna i samma serie.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design Crown är en klassisk spegel som går att montera både liggande och stående. Spegeln har en ram i aluminium, finns i olika utföranden. Passar bra till möblerna i samma serie.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IP45120SRM |
| Serie | Crown |
| Färg | Krom, Svart |
| Bredd | 450 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Höjd | 1200 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Nej |
| Vikt | 8,5 kg |
| Typ | Spegel |
| Material | Spegelglas/Aluminium |
| Form | Rektangulär |
