Spegel Vidi Atum Rund med LED-belysningD: 600, 4000K
3 850 kr
2 503 krSpara 35 %Kampanj8 tim kvar!
Vald variant
Bredd:
600 mm
Ljustemperatur:
4000 K

Atum Rund med LED-belysning
D: 600, 4000K
2 503 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Vidi Atum är en rund spegel med en unik egenskap av en sandblästrad kant runt den yttre delen av spegelytan. Bakgrundsbelysningen bakom spegeln skapar en subtil glorieeffekt, som inte bara framhäver designen utan också tillför värme till alla interiörer. Det är den perfekta blandningen av funktionalitet och modern stil.
Varumärke
VidiBeskrivning
Spegel Vidi Atum är en rund spegel med en unik egenskap av en sandblästrad kant runt den yttre delen av spegelytan. Bakgrundsbelysningen bakom spegeln skapar en subtil glorieeffekt, som inte bara framhäver designen utan också tillför värme till alla interiörer. Det är den perfekta blandningen av funktionalitet och modern stil.
Välj mellan olika storlekar.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Art.Nr. | 7-690010 |
| Serie | Atum |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 40 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 600 mm |
| Vikt | 4 kg |
| Typ | Badrumsspegel |
| Energieffektivitet | F |
| Garanti | 2 år |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rund |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Effekt | 13 W |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |




