Spegel Vidi Cristal LED800 mm
3 950 kr
Vald variant
Bredd:
800 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Vidi Cristal är en elegant rund spegel men dold LED-belysning. Genom de frostade fälten strömmar ett behagligt ljus. Spegeln hänger på en diskret aluminiumram som är vitlackerad och bygger endast 3 cm från vägg. IP44-klassad för användning i badrum. Spegeln finns att köpa i flera storlekar.
Varumärke
VidiBeskrivning
Spegel Vidi Cristal är en elegant rund spegel men dold LED-belysning. Genom de frostade fälten strömmar ett behagligt ljus. Spegeln hänger på en diskret aluminiumram som är vitlackerad och bygger endast 3 cm från vägg. IP44-klassad för användning i badrum. Spegeln finns att köpa i flera storlekar.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Art.Nr. | 7-690092 |
| Serie | Cristal |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 30 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 800 mm |
| Vikt | 10 kg |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | A |
| Material | Stål/Glas |
| Form | Rund |
| Effekt | 17,5 W |
| Energiförbrukning | 17,5 kWh/1000h |
| Spänning | 12 V |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |





