Spegel Vidi Soft LUX med LED-belysningGun Metal, D: 1200, 4000K
9 100 kr
6 825 krSpara 25 %Kampanj7 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Grå
Bredd:
1200 mm
Ljustemperatur:
4000 K

Soft LUX med LED-belysning
Gun Metal, D: 1200, 4000K
6 825 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegel Vidi Soft LUX-spegeln är en sofistikerad, rund spegel med en delikat aluminiumram. Dess unika egenskap är den sandblästrade ringen inuti glaset, som är upplyst för att kasta ljus framåt, skapa slående belysning och lägga till elegans till varje interiör.
Varumärke
VidiBeskrivning
Spegel Vidi Soft LUX-spegeln är en sofistikerad, rund spegel med en delikat aluminiumram. Dess unika egenskap är den sandblästrade ringen inuti glaset, som är upplyst för att kasta ljus framåt, skapa slående belysning och lägga till elegans till varje interiör.
Välj på storlek, färg och färgtemperatur.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Dokument
Recensioner
Henrik NVerifierad köpare
för 2 månader sedanJättefin spegel i bra kvalité. Tänk bara på att elen för komma ut bakom spegeln då det inte finns något sätt att skicka in kablarna från sidan.
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Art.Nr. | 7-694417 |
| Serie | Soft LUX |
| Färg | Grå |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Djup | 40 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 1200 mm |
| Vikt | 12,95 kg |
| Typ | Badrumsspegel |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Effekt | 28 W |
| Energieffektivitet | E |
| Garanti | 2 år |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rund |
| Spänning | 24 V |






