Dörr Svedbergs till Väggskåp Tvätt & TorkB: 500 mm, Vit
890 kr
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
500 mm
BeslagBeslag Svedbergs Push Open
239 krStommeStomme Svedbergs till Väggskåp Tvätt & Tork BxHxD: 500x680x330 mm
2 302 kr
till Väggskåp Tvätt & Tork
B: 500 mm, Vit
890 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vändbar plandörr till Väggskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Välj till handtag och push-beslag.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Vändbar plandörr till Väggskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Välj till handtag och push-beslag.
OBS! Detta är endast en dörr, för en komplett produkt måste du köpa till Högskåp Svedbergs Stomme!
Recensioner
AndersVerifierad köpare
för 1 år sedanHög kvalitet. Smart upphängningsanordning.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 7270501-1 |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Vit |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 16 mm |
| Handtag | Nej |
| Typ | Dörr Väggskåp |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8865904 |
| EAN-nr | 7323100315694 |



