Dörr Svedbergs till Väggskåp Tvätt & TorkBredd: 500 mm, Sand
890 kr
Vald variant
Färg:
Sand
Bredd:
500 mm
BänkskåpBänkskåp Svedbergs Tvätt & Tork Stomme B: 500
3 390 krBeslagBeslag Svedbergs Push Open
239 krStommeStomme Svedbergs till Väggskåp Tvätt & Tork BxHxD: 500x680x330 mm
2 302 kr
till Väggskåp Tvätt & Tork
Bredd: 500 mm, Sand
890 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vändbar plandörr till Väggskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Välj till handtag och push-beslag.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Vändbar plandörr till Väggskåp Tvätt & Tork. Vit stomme finns som tillval. Välj till handtag och push-beslag.
OBS! Detta är endast en dörr, för en komplett produkt måste du köpa till Högskåp Svedbergs Stomme!
Recensioner
AndersVerifierad köpare
för 1 år sedanHög kvalitet. Smart upphängningsanordning.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 7270509-1 |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Färg | Sand |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 16 mm |
| Handtag | Nej |
| Vikt | 1,3 kg |
| Typ | Dörr Väggskåp |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8845027 |
| EAN-nr | 7323100339218 |



