Högskåp Arredo Spirit 400 SvartHögblank Vänster
7 310 kr
Vald variant
Utförande:
Vänster
Yta:
Högblank

Spirit 400 Svart
Högblank Vänster
7 310 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högskåp Arredo Spirit 40 erbjuder gott om plats för förvaring och är utrustad med mjukstängande lådor och dörrar. Fyra glashyllor och en låda medföljer. Högskåpet Spirit 40 finns att köpa i olika färger samt som vänster- eller högerhängd.
OBS! Handtag medföljer inte, måste köpas till separat som tillval.
OBS! Handtag medföljer inte, måste köpas till separat som tillval.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Högskåp Arredo Spirit 40 erbjuder gott om plats för förvaring och är utrustad med mjukstängande lådor och dörrar. Fyra glashyllor och en låda medföljer. Högskåpet Spirit 40 finns att köpa i olika färger samt som vänster- eller högerhängd.
OBS! Handtag medföljer inte, måste köpas till separat som tillval.
OBS! Handtag medföljer inte, måste köpas till separat som tillval.
OBS! Handtag medföljer inte, måste köpas till separat som tillval.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 316731 |
| Serie | Spirit |
| Färg | Svart |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Vänster |
| Höjd | 1800 mm |
| Djup | 320 mm |
| Yta | Högblank |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Högskåp |
| Låda | Ja |
