Högskåp Ballingslöv HA30 Mono
Rek. pris 2 937 kr
fr.2 860 kr
fr.2 288 krSpara 20 %Kampanj2 tim kvar!
Välj variant

HA30 Mono
2 288 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högskåpet från Ballingslöv har en modern design och levereras med två fasta och tre flyttbara hyllor samt mjukstängande luckor.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Högskåpet från Ballingslöv har en modern design och levereras med två fasta och tre flyttbara hyllor samt mjukstängande luckor.
Detta högskåp finns i olika färger och utföranden.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | HA30SE016701B |
| Färg | Grå Slät, Vit Slät |
| Utförande | En Lucka, Tre Luckor, Två Luckor |
| Serie | Mono |
| Bredd | 298 mm |
| Höjd | 1716 mm |
| Djup | 320 mm |
| Yta | MDF |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Högskåp |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Låda | Nej |
