Högskåp Ifö SilvaHögskåp Ifö Silva 42740 Vit Öppnas åt Höger
8 438 kr
EluttagEluttag Ifö Option OE
622 krTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
IföBeskrivning
Ifö Silva i MDF är ett högskåp med 5 st hyllplan samt med praktisk förvaring på insidan av dörren. I skåpet finns även en låda som är perfekt för exempelvis smycken. Justerbart upphängningsbeslag och LED-belysning ingår, IP21-godkänt. Högskåpet finns att köpa i färgerna vit och ljusgrå ekfanér samt för vänster- eller högeröppning.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Recensioner
Eila K AVerifierad köpare
för 7 år sedanMycket praktiskt och bra skåp. relativt rymlig med plats även för mindre saker. Snygg och stilig i sin utformning.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 42740 |
| Serie | Silva |
| Färg | Vit |
| Bredd | 370 mm |
| Höjd | 1620 mm |
| Djup | 325 mm |
| Yta | Matt |
| Belysning | Ja |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Låda | Ja |
| Hängning | Öppnas åt höger |
| RSK-nr | 8973944 |
| EAN-nr | 7391515130225 |






