Högskåp Vedum Free VitrinVit, 500 mm, Vänster utan Låda
7 687 kr
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
500 mm
Hängning:
Vänster

Free Vitrin
Vit, 500 mm, Vänster utan Låda
7 687 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Högskåp Vedum Free Vitrin är ett stilrent badrumsskåp designat av Jesper Ståhl. Vedums serie Free har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans, enkelhet och omsorg om detaljer. Skåpet levereras med en fast och fyra flyttbara hyllor och det har två dämpade luckor där den övre är en vitrinlucka med glas.
Varumärke
VedumBeskrivning
Högskåp Vedum Free Vitrin är ett stilrent badrumsskåp designat av Jesper Ståhl. Vedums serie Free har ett harmoniskt formspråk som präglas av balans, enkelhet och omsorg om detaljer. Skåpet levereras med en fast och fyra flyttbara hyllor och det har två dämpade luckor där den övre är en vitrinlucka med glas.
Detta högskåp levereras färdigmonterat och det medföljer en upphängningsanvisning samt borrmall för handtag. Handtag/knoppar ingår inte. För en stark och säker upphängning är skåpet försett med praktiska upphängningsskenor.
Skåpet är tillverkat av vitmålad, fukttrög MDF (19 mm) med fräst profil. Detta skåp har två vänsterhängda luckor där den översta har glas.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Skåpet är tillverkat av vitmålad, fukttrög MDF (19 mm) med fräst profil. Detta skåp har två vänsterhängda luckor där den översta har glas.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 530990801 |
| Serie | Free |
| Färg | Vit |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 1634 mm |
| Djup | 390 mm |
| Modell | Vitrin |
| Lucka | Classic |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Högskåp |
| Hängning | Vänster |
| Låda | Nej |
| EAN-nr | 7332936025165 |
