Medicinskåp Demerx Grå
709 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett smidigt medicinskåp av stål med anti-rostbehandlad pulverlackering och låsbar dörr av frostat glas med transparant kors.
Varumärke
DemerxBeskrivning
Ett smidigt medicinskåp av stål med anti-rostbehandlad pulverlackering och låsbar dörr av frostat glas med transparant kors.
Recensioner
Therese JVerifierad köpare
för 5 år sedanUtmärkt och fin design
NicolleVerifierad köpare
för 6 år sedanbra pris, bra kvalitet och och rymligt
+ allt får plats, bra kvalitet
- änsålänge, inget
Caroline NVerifierad köpare
för 7 år sedanSjukt nöjd Kan varmt rekommendera denna produkt
Anna SVerifierad köpare
för 7 år sedanEtt snyggt och rymligt medicinskåp.
Jenny M J ÅVerifierad köpare
för 7 år sedanSkulle varit lite djupare så att man fick plats med större produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Demerx |
| Art.Nr. | 11903030 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 120 mm |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 6414675122631 |
