Väggskåp Alterna LuxorGrå, Hängning: Vänster
7 799 kr
Vald variant
Färg:
Matt Ljusgrå
Hängning:
Vänster

Luxor
Grå, Hängning: Vänster
7 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggskåp Alterna Luxor är ett stilrent skåp för väggmontage med mjukstängande dörr, infällda handtag och 2 hyllplan i glas. Välj mellan höger- eller vänstermonterad dörr.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Väggskåp Alterna Luxor är ett stilrent skåp för väggmontage med mjukstängande dörr, infällda handtag och 2 hyllplan i glas. Välj mellan höger- eller vänstermonterad dörr.
Levereras färdigmonterat.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8938893 |
| Serie | Luxor |
| Färg | Matt Ljusgrå |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 812 mm |
| Djup | 350 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Enkel |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Väggskåp |
| Hängning | Vänster |
| Låda | Nej |
| Material | MDF/Spånskiva |
| RSK-nr | 8938893 |
| EAN-nr | 7332508071811 |
