Väggskåp Gustavsberg Artic Pro 40 cm
Rek. pris 4 246 kr
3 315 kr
3 289 krSänkt pris!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Artic Pro 40 cm
3 289 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggskåp Gustavsberg Artic Pro är ett elegant väggskåp med mjukstängande dörr och två stycken flyttbara hyllplan. Skåpet levereras med ett upphängningssystem som gör monteringen på vägg snabb och smidig.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Väggskåp Gustavsberg Artic Pro är ett elegant väggskåp med mjukstängande dörr och två stycken flyttbara hyllplan. Skåpet levereras med ett upphängningssystem som gör monteringen på vägg snabb och smidig.
Egenskaper
- Mjukstängande dörr.
- 2 st flyttbara hyllplan i trä.
- Upphängningssystem monteras snabbt och lätt på vägg.
- En mängd handtag i olika stilar som tillval.
- Tillverkad i badrumsklassat material för fuktiga miljöer.
- Mjukstängande dörr.
- 2 st flyttbara hyllplan i trä.
- Upphängningssystem monteras snabbt och lätt på vägg.
- En mängd handtag i olika stilar som tillval.
- Tillverkad i badrumsklassat material för fuktiga miljöer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB71ACSC4070TM |
| Serie | Artic |
| Färg | Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 390 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Väggskåp |
| Låda | Nej |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 8824427 |
| EAN-nr | 4065467172055 |

