Väggskåp Macro Design Crown Sidoförvaring 350Bredd: 350 mm, Brun Ask
8 745 kr
Vald variant
Färg:
Brun Ask
Låda:
Nej
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Crown Sidoförvaring 350
Bredd: 350 mm, Brun Ask
8 745 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggskåp Macro Design Crown Sidoförvaring är ett stilrent väggskåp som levereras med hyllor i svartsotat glas. Du kan välja skåpet med eller utan innerlådor.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Väggskåp Macro Design Crown Sidoförvaring är ett stilrent väggskåp som levereras med hyllor i svartsotat glas. Du kan välja skåpet med eller utan innerlådor.
Handtag ingår ej, finns att köpa till.
Du väljer själv om dörrarna ska vara höger- eller vänsterhängda. Så du monterar gångjärnen själv samt sätter dit fästena till hyllplanen. För övrigt levereras högskåpet färdigmonterat.
Du väljer själv om dörrarna ska vara höger- eller vänsterhängda. Så du monterar gångjärnen själv samt sätter dit fästena till hyllplanen. För övrigt levereras högskåpet färdigmonterat.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FSFU12035BP |
| Serie | Crown |
| Färg | Brun Ask |
| Bredd | 350 mm |
| Utförande | Vändbar |
| Höjd | 1200 mm |
| Djup | 350 mm |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Väggskåp |
| Låda | Nej |
| Material | Fukttrögt trä |
| RSK-nr | 8824042 |
| EAN-nr | 7332512228645 |
