Väggskåp Svedbergs DörrB: 400 mm, Vit
Rek. pris 670 kr
523 kr
510 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
400 mm

Dörr
B: 400 mm, Vit
510 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggskåp Svedbergs Dörr är en dörr som passar till Väggskåp svedbergs stomme. Dörren är vändbar vilket låter dig välja mellan vänster- eller högeröppning vid montering.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Väggskåp Svedbergs Dörr är en dörr som passar till Väggskåp svedbergs stomme. Dörren är vändbar vilket låter dig välja mellan vänster- eller högeröppning vid montering.
BL16
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 770401-1 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 15 mm |
| Handtag | Ja |
| Vikt | 2,5 kg |
| Produkttyp | Dörr |
| Material | Spånskiva |
| RSK-nr | 8865918 |
| EAN-nr | 7323100316844 |



