Väggskåp Svedbergs StommeB: 300 mm, Brun Ask, med 2 hyllor
Rek. pris 3 190 kr
2 492 kr
2 431 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Brun Ask
Bredd:
300 mm

Stomme
B: 300 mm, Brun Ask, med 2 hyllor
2 431 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggskåp Svedbergs Stomme är en stomme som passar till Väggskåp svedbergs Dörr. Skåpet är enkelt att montera med Easy Mount upphängning, med en skena.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Väggskåp Svedbergs Stomme är en stomme som passar till Väggskåp svedbergs Dörr. Skåpet är enkelt att montera med Easy Mount upphängning, med en skena.
OBS! Detta är endast en stomme, för en komplett produkt måste du köpa till Väggskåp Svedbergs Dörr!
Recensioner
Tobias PVerifierad köpare
för 2 månader sedanRiktigt snygg stomme.
+ Snygg
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 770306 |
| Färg | Brun Ask |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 15 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Väggskåp |
| Låda | Nej |
| Energieffektivitet | G |
| Material | Spånskiva |
| Hyllor | 2 |
| RSK-nr | 8939255 |
| EAN-nr | 7323100316714 |



