Spegelskåp 4AQUAVit Matt, 1000 mm
Rek. pris 10 790 kr
7 341 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit Matt
Bredd:
1000 mm

Spegelskåp 4AQUA
Vit Matt, 1000 mm
7 341 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

4AQUA Spegelskåp är ett spegelskåp i stilren design som passar in i de flesta hem. Spegelskåpet kommer med mjukstängande dubbelsidiga spegeldörrar. Flyttbara glas-hyllor och hyllor med fallskydd, hyllbärare som griper tag om hyllan på ett säkert sätt. Smidiga upphängningsbeslag för enkel installation och justering.
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Spegelskåp är ett spegelskåp i stilren design som passar in i de flesta hem. Spegelskåpet kommer med mjukstängande dubbelsidiga spegeldörrar. Flyttbara glas-hyllor och hyllor med fallskydd, hyllbärare som griper tag om hyllan på ett säkert sätt. Smidiga upphängningsbeslag för enkel installation och justering.
Komplettera gärna med eluttag och belysning.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | S100B |
| Färg | Vit Matt |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 745 mm |
| Djup | 120 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 26,2 kg |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Lack/Impregnerad MDF |
| EAN-nr | 7340196407881 |


