Spegelskåp Macro Design Crown med Infälld Belysning LEDBredd: 600 mm, Antracitgrå, Dubbla luckor
12 045 kr
8 430 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Antracitgrå
Bredd:
600 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Crown med Infälld Belysning LED
Bredd: 600 mm, Antracitgrå, Dubbla luckor
8 430 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegelskåp Macro Design Crown med infälld belysning är ett stilrent spegelskåp med belysning och eluttag.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegelskåp Macro Design Crown med infälld belysning är ett stilrent spegelskåp med belysning och eluttag.
Samtliga spegelskåp har avdelad hyllsektion för höga produkter och ett diskret placerat eluttag. Spegeldörrarna har i nedre kant en frostad sektion mellan glasen vilket helt motverkar fingeravtryck på såväl in- som utsidan. Rampbelysningen är en LED-belysning av högsta klass för att ge dig en fantastisk belysning i badrummet.
Övrigt
- Dimbart
- Byte av färgtemperatur justeras inne i skåpet
- Inkl eluttag och tvättställsbelysning
- Bredd 600/800/1000 har 4 flyttbara hyllor
- Bredd 1200 har 8 flyttbara hyllor
- Avdelare för mer flexibel förvaring
OBS. Dessa spegelskåp har belysning med WiFi-styrning. Se manual nedan.
Övrigt
- Dimbart
- Byte av färgtemperatur justeras inne i skåpet
- Inkl eluttag och tvättställsbelysning
- Bredd 600/800/1000 har 4 flyttbara hyllor
- Bredd 1200 har 8 flyttbara hyllor
- Avdelare för mer flexibel förvaring
OBS. Dessa spegelskåp har belysning med WiFi-styrning. Se manual nedan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FCS60ABIF |
| Serie | Crown |
| Färg | Antracitgrå |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 150 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Effekt | 5 W |
| Energieffektivitet | F |
| Hängning | Dubbla luckor |
| Material | Spegelglas/Fukttrögt trä |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | 2600-6400 K |
| RSK-nr | 8948787 |
| EAN-nr | 7332512199372 |
