Spegelskåp Svedbergs IntroVit, 550 mm
Topptestad
4 190 kr
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
550 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svedbergs Intro spegelskåp i plåt utan belysning. Finns i flera färger och bredder. Badrumsskåpet har två flyttbara hyllor.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Svedbergs Intro spegelskåp i plåt utan belysning. Finns i flera färger och bredder. Badrumsskåpet har två flyttbara hyllor.
Intro är en badrumsmöbel i plåt som tål tuffa tag. De rena linjerna och den smidiga formgivningen gör att den också passar i det lilla badrummet. Intro levereras färdigmonterad.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 295055 |
| Serie | Intro |
| Färg | Vit |
| Bredd | 550 mm |
| Höjd | 670 mm |
| Djup | 150 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Plåt |
| Låda | Nej |
| Topptestad | Ja |
| RSK-nr | 8947569 |
| EAN-nr | 7323100144133 |



