Spegelskåp Svedbergs IntroGrafitgrå, 550 mm
Topptestad
4 995 kr
4 136 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grafitgrå
Bredd:
550 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svedbergs Intro spegelskåp i plåt utan belysning. Finns i flera färger och bredder. Badrumsskåpet har två flyttbara hyllor.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Svedbergs Intro spegelskåp i plåt utan belysning. Finns i flera färger och bredder. Badrumsskåpet har två flyttbara hyllor.
Intro är en badrumsmöbel i plåt som tål tuffa tag. De rena linjerna och den smidiga formgivningen gör att den också passar i det lilla badrummet. Intro levereras färdigmonterad.
Dokument
Recensioner
TonyVerifierad köpare
för 3 månader sedanEtt snyggt och elegant spegelskåp. Minimalistisk design och dessutom bra kvalite.
+ Design och kvalitet
- Ev priset
TullingeVerifierad köpare
för 1 år sedanHelt nöjd med badrumsskåpet.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 295255 |
| Serie | Intro |
| Färg | Grafitgrå |
| Bredd | 550 mm |
| Höjd | 670 mm |
| Djup | 150 mm |
| Belysning | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Spegelskåp |
| Låda | Nej |
| Material | Plåt |
| Topptestad | Ja |
| RSK-nr | 8947896 |
| EAN-nr | 7323100221223 |




