Spegelskåp Vedum Basic
fr.2 230 kr
Välj variant

Basic
2 230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Vedum Basic är ett enkelt spegelskåp med en dubbelsidig spegellucka och två glashyllor. Levereras med monterad stomme.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegelskåp Vedum Basic är ett enkelt spegelskåp med en dubbelsidig spegellucka och två glashyllor. Levereras med monterad stomme.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 5250505000V |
| Serie | Basic |
| Färg | Vit |
| Bredd | 500, 600 mm |
| Utförande | Dubbla Luckor, Enkel Lucka |
| Höjd | 640 mm |
| Djup | 150 mm |
| Belysning | Nej |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegelskåp |
| Hängning | Höger/Vänster |
| Material | MDF |
| Form | Rektangulär |
