Spegelskåp Vedum Grann
fr.5 614 kr
Välj variant

Grann
5 614 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelskåp Vedum Grann är ett praktiskt spegelskåp med dubbelsidig dämpad spegellucka. Detta spegelskåp har en indragen stomme i grundare mått. Levereras med två flyttbara glashyllor och du kan välja om du vill ha luckan höger eller vänsterhängd vid köp. Kan kombineras med belysning Nittorp, Pixbo och Skyarp, finns att välja som tillval.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegelskåp Vedum Grann är ett praktiskt spegelskåp med dubbelsidig dämpad spegellucka. Detta spegelskåp har en indragen stomme i grundare mått. Levereras med två flyttbara glashyllor och du kan välja om du vill ha luckan höger eller vänsterhängd vid köp. Kan kombineras med belysning Nittorp, Pixbo och Skyarp, finns att välja som tillval.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 52651001V |
| Serie | Free |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Lucka |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 102 mm |
| Belysning | Nej |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | MDF |
| Form | Rektangulär |
| Hängning | Höger, Vänster |
