Bänkskiva INR Level Grand Dubbel utan Hål för BlandareRaw Concrete Satin
Rek. pris 14 290 kr
11 861 kr
Vald variant
Färg:
Grå

Level Grand Dubbel utan Hål för Blandare
Raw Concrete Satin
11 861 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bänkskiva INR Level Grand Dubbel är en elegant bänkskiva som passar till INR tvättställsskåp Grand och tvättställ INR Level. Bänkskivan har inte förborrat hål för tvättställsutlopp samt för blandare.
Varumärke
INRBeskrivning
Bänkskiva INR Level Grand Dubbel är en elegant bänkskiva som passar till INR tvättställsskåp Grand och tvättställ INR Level. Bänkskivan har inte förborrat hål för tvättställsutlopp samt för blandare.
Bänkskiva INR Level Grand Raw Concrete Satin är en bänkskiva i kvartskomposit med betongkänsla. Ett industriellt framställt kvartskomposit, här i varianten med matt yta, Satin.
Bänkskivan passar INR tvättställsskåp Grand Dubbel 1400 mm.
Bänkskivan passar INR tvättställsskåp Grand Dubbel 1400 mm.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 336410UH |
| Serie | Level |
| Färg | Grå |
| Bredd | 1406 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 457 mm |
| Yta | Matt |
| Placering Tvättställ | Dubbel |
| Typ | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | Nej |
| Material | Kvartskomposit |
| EAN-nr | 7340123926744 |
