Bänkskiva INR Level Grand Dubbel med Hål för BlandareClamshell Satin
Rek. pris 14 290 kr
11 861 kr
Vald variant
Färg:
Ljusgrå

Level Grand Dubbel med Hål för Blandare
Clamshell Satin
11 861 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bänkskiva INR Level Grand Dubbel är en elegant bänkskiva som passar till INR tvättställsskåp Grand och tvättställ INR Level. Bänkskivan har förborrat hål för tvättställsutlopp samt för blandare.
Varumärke
INRBeskrivning
Bänkskiva INR Level Grand Dubbel är en elegant bänkskiva som passar till INR tvättställsskåp Grand och tvättställ INR Level. Bänkskivan har förborrat hål för tvättställsutlopp samt för blandare.
Bänkskiva INR Level Grand Clamshell Satin är en bänkskiva i kvartskomposit med kalkstenskaraktär. Ett industriellt framställt kvartskomposit, här i varianten med matt yta, Satin.
Bänkskivan passar INR tvättställsskåp Grand Dubbel 1400 mm och kommer med hål för dubbla blandare och tvättställ.
Bänkskivan passar INR tvättställsskåp Grand Dubbel 1400 mm och kommer med hål för dubbla blandare och tvättställ.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 336411 |
| Serie | Level |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 1406 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 457 mm |
| Yta | Matt |
| Placering Tvättställ | Dubbel |
| Typ | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | Ja |
| Material | Kvartskomposit |
| EAN-nr | 7340123925792 |


