Bänkskiva Svedbergs DK Dekton Med HålBxD cm: 80x45, Svart Sirius, Centrerad
7 990 kr
6 392 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Sirius
Bredd:
800 mm
Placering Tvättställ:
Centrerad

DK Dekton Med Hål
BxD cm: 80x45, Svart Sirius, Centrerad
6 392 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 12-14 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkskiva med djup 45 cm till Svedbergs DK tvättställsskåp. Förborrade hål för centrerat, höger, vänster eller dubbelplacerat tvättställ samt hål för blandare. Bänkskivor levereras med 3 mm överhäng. Finns i fler färger. Tillverkat i Dekton.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva med djup 45 cm till Svedbergs DK tvättställsskåp. Förborrade hål för centrerat, höger, vänster eller dubbelplacerat tvättställ samt hål för blandare. Bänkskivor levereras med 3 mm överhäng. Finns i fler färger. Tillverkat i Dekton.
Bänkskivor med bredd 60-100 cm går endast att få centrerad.
Dektons böjhållfasthet är högre än granit samtidigt som materialet klarar höga termperaturer. Det reptåliga och UV-beständiga materialet bleks inte och den icke-porösa ytan gör att skivan är lätt att rengöra.
Dektons böjhållfasthet är högre än granit samtidigt som materialet klarar höga termperaturer. Det reptåliga och UV-beständiga materialet bleks inte och den icke-porösa ytan gör att skivan är lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 370899 |
| Serie | DK |
| Färg | Sirius |
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 450 mm |
| Yta | Blank |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Typ | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | Ja, 1-hål till vänster |
| Passar till | Tvättställskåp Svedbergs DK |
| Material | Dekton |
| Tjocklek | 12 mm |
| RSK-nr | 8974184 |
| EAN-nr | 7323100063403 |





